ID e Pronës : 1405

Me Qira Na kontaktoni - Banesa

Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit(Banesat e Kuqe, te Ish President-ja Jahjaga), me sipërfaqe 60m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, me nxemje qëndrore.

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi: 200€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme