ID e Pronës : 4088

Me Qira 320€ € - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit (te Qëndra tregtare) me sipërfae 70m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

Çmimi: 320€.

+386/ 49399249 (VIBER)

049399249
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme