ID e Pronës : 4116

Me Qira 200€ € - Banesa
85 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (afër Universitetit Iliria), me sipërfaqe 85m2, kati 2-të. banesa ka sallon me kuzhin, dhom te gjumit, banjo dhe koridor. Banesa është pjesrisht e mobiluar.

Çmimi: 200€.

+386/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme