ID e Pronës : 4262

Me Qira 350€ € - Banesa
100 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afër OSB-së, te Viva), me sipërfaqe 100m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, shpajz, korridor dhe ballkon. Banesa është komplet e mobiluar, lëshohet për familjar.

Çmimi:350€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme