ID e Pronës : 4020

Me Qira 750€ € - Banesa
100 m2 Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Lakrisht (afër NLB-së), me sipërfaqe 100m2 kati i 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është ekstra e mobiluar. Banesa lëshohet për Nderkomtar dhe familjar.

Çmimi: 750€.

+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com(afër NLB-së), me sipërfaqe 100m2 kati i 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është ekstra e mobiluar. Banesa lëshohet për Nderkomtar dhe familjar.

Çmimi: 750€.

+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme