ID e Pronës : 4269

Me Qira 250€ - Banesa
55 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberia (afër Pandora Tower), me sipërfaqe 55m2 kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, banjo dhe korridor. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 250€

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme