ID e Pronës : 3995

Me Qira 300€ € - Banesa
70 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Ulpian (Mbrapa Hotel Bacit) me sipërfaqe 70m2, kati i 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Bamesa ka ujë 24H, është komplet e rinovuar, ka nxemje qendrore.

Çmimi: 300€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme