ID e Pronës : 4229

Me Qira 300€ € - Banesa
74 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Qender (Top Hane), me siperfaqe 74m2, kati 8-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Objekti ka lift.

Çmimi: 300€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme