ID e Pronës : 4336

Me Qira 260€ € - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Mbi Menzen e Satudentavë, te Furra Qerimi 1), me sipërfaqe 80m2 kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H

Çmimi: 260€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme