ID e Pronës : 4279

Me Qira 350€ m2 - Banesa
3 2 Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen Aktash (mbi menxen e Studentave, afër Restorant Davidofi,) me sipërfaqe 80m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

Çmimi:350€.

044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme