ID e Pronës : 4414

Me Qira 300€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Rruga Muharrem Fejza afër furrs Diellza), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

 

Çmimi: 300€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme