ID e Pronës : 4009

Me Qira 220€ € - Banesa
83 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkolles Mihal Grameno), 83m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo,ballkon dhe korridor.

Çmimi: 220€

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme