ID e Pronës : 4241

Me Qira 350€ € - Banesa
84 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afer Opellit), me siperfaqe 84m2 kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin ,2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar me ashensor.

Çmimi:350€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme