ID e Pronës : 4255

Me Qira 550€ € - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberi (te Komuna e re, banesat e Tregtis), me sipërfaqe 85m2 në katin e 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor, Banesa është komplet e mobiluar me mobile standarde.

Çmimi: 550€

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme