ID e Pronës : 4203

Me Qira 280€ € - Banesa
72 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomshe ne lagjen Dodona (të parku i qytetit, afër lapidarit Isa Kastrati), me sipërfaqe 72m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

Çmimi:280€.

044443349
049701212
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme