ID e Pronës : 4124

Me Qira 400€ € - Banesa
84 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Mbi menzen e Studentave, Te Restorant Davidofi), me sipërfaqe 84m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H, lëshohet për familjar dhe ndërkomtar.

Çmimi:400€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme