ID e Pronës : 4095

Me Qira 300€ € - Banesa
86 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (përball Parkut te qytetit, te life fitnesit), me sipërfaqe 86m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka lift.

Çmimi: 300€.

+386/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme