ID e Pronës : 4107

Me Qira 180€ € - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Afër Servisit Përparimi, Te Xhamia), me sipërfaqe 90m2 në katin e 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka kuzhinën e montuar, Lëshohet pa mobile.

Çmimi: 180€.

+386/ 49701212 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme