ID e Pronës : 4291

Me Qira 350€ € - Banesa
120 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te banesat e bardha, afër gjamis), me sipërfaqe 120m2 kati Përdhes. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndarë me trapezari, 3 dhoma të gjumit, banjo, shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka parking rrugor të mjaftushëm. Është e përshtatshme për banim, zyre, ordinanc dhe veprimtari të ndryshme.

Çmimi:350€

044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme