ID e Pronës : 4192

Me Qira 900€ € - Banesa
150 m2 4 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Aktash (te Davidofi, afër DAXA-elektronic), me sipërfaqe 150m2, kati 4-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma të gjumit, 2 shpajza, 3 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. E përshtatshme për familijar dhe ndërkombëtar. Bamesa ka lift dhe rezervar të ujit.

Çmimi: 900€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme