ID e Pronës : 3981

Me Qira Na kontaktoni - Banesa
112 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Aktash (të OSB-ja), me sipërfaqe 112m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H.

Çmimi: Sipas marrëveshjes.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona të Ngjashme