ID e Pronës : 4064

Me Qira 330€ € - Banesa
138 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në  lagjen Tophane (mbrapa Mini Maxit), me sipërfaqe 138m2 kati i 8-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa mobilohet sipas marveshjes.

 

Çmimi: 360€. I Negocjushëm.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme