ID e Pronës : 4033

Me Qira 500€ € - Banesa
110 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 5 dhomshe në lagjen Kodra e diellit (te Banesat e Kuqe, te qerdhja e femive), me sipërfaqe 110m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe 2 korridora. Banesa ka kopsht. Banesa është gjysem e mobiluar.

Çmimi: 500€.

+386/ 49399249 (VIBER)

049399249
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme