ID e Pronës : 3805

Me Qira 300€ € - Shtëpi
90 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira kati 1 i Shtepisë në lagjen Arberi  (të Ambasada e Franecës), me sipërfaqe 90m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Shtepia është komplet e mobiluar.

Çmimi: 300

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349

049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme