ID e Pronës : 3925

Me Qira Na kontaktoni - Lokal
87 m2 Print

Ipet me qira Lokali 87m2, në Dardani (te kroni i bardhë, afër Vivës). Lokali ka 2 hapsira të ndara, dhe mund të shfrytëzohet si tërësi. Lokali është i pershtatshem per Banka, market, casino.

Çmimi: Me marrveshje

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Me Qira

Ipet me qira banesa-zyre 3 dhomeshe në lagjen Ulpian… Më Shumë

Na kontaktoni