ID e Pronës : 3878

Me Qira 1,500€ € - Shtëpi
240 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira shtëpia 2 katëshe, 240m2 me 3 ari oborr në lagjen Aktash, afër Raiffeisen Bank-ës. Dy katet kanë hyrje të ndarë, kanë nga 120m2, oborr, parking garazh etj.

Kati 1 ka dhomë të ditës, kuzhinë të ndarë, 2 dhoma të fjetjes 2 ballkona, banjo dhe korridor. Kati 2 ka sllon me kuzhinë, 3 dhoma të fjetjes, 2 banjo, 1 shpajz dhe korridor.

Çmimi për shtëpinë komplet: 1.500€
Çmimi për katin e parë: 600€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme