ID e Pronës : 3827

Me Qira Na kontaktoni - Shtëpi
400 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira shtepia 2 katëshe me lokal dhe bodrum, në Milloshevë (afër Amazones, te Sherifi Petroll, Magjistrala Prishtinë- Mitrovic), me sipërfaqe prej 400m2.

 

Çmimi: Me marrëveshje.

 

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349

049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme