ID e Pronës : 3737

Me Qira 500€ - Shtëpi
250 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira shtepia 2 kateshe me 5 Ari Truall në lagjen Bregu i Diellit (Të banesat e bardha), me sipërfaqe 250m2. Shetepia 2 sallona, kuzhin te ndar me trapezari, 3 dhoma te gjumit, 2 shpajza, 2 banjo dhe 2 ballkona. Shtepia është komplet e mobiluar.

Çmimi: 500€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme