ID e Pronës : 4078

Me Qira 1,200€ € - Shtëpi
300 m2 5 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira Shtepia 2 katshe në lagjen Qendresa Veterrnik (mbrapa Bau Marketit)me sipërfaqe 300m2 . Shtepia ka sallon me kuzhin, 5 dhoma te gjumit, 2 banjo, 6 ballkona dhe 2 garzha.

 

Çmimi: 1200€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona të Ngjashme