ID e Pronës : 9505

Me Qira 200€ - Banesa
55 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qera banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Të posta e vogel),  me sipërfaqe 55m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor.

 

Ndertim i vjeter
Çmimi: 200€.

+383\ 44443349VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme