ID e Pronës : 7066

Me Qira 280€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe , Mati 1 (Të Inxhenjeringu mbrapa Merdianit) me sipërfaqe 85m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka  ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa është e mobiluar.

Çmimi:280€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme