ID e Pronës : 7312

Me Qira 450€ - Banesa
120 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet më qera banesa 4 dhomëshe në lagjen Dodona (Rruga Ismail Dumoshi afër shtepisë së Pleqve), me sipërfaqe 120 m2, kati 3-të Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe 1 korridor. Banesa është e gatshmë për banim, ështe komplet e mobiluar,  ka parking rrugor, ka ashensor, ka ujë 24H.

Çmimi: 450€

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme