ID e Pronës : 8488

Me Qira 210€ - Banesa
32 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (gasonjere) në lagjen Ulpianë (Të Fontana) me sipërfaqe 32m2, kati i 3-të. Banesa ka sallon me kuzhine, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, është komplet e mobiluar, mobilet e reja, komplet rinovuar, ka nxemje termokos.

Çmimi: 210€.

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme