ID e Pronës : 9113

Me Qira 180€ - Banesa
30 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (gasonjere) në lagjen Ulpianë (Përball AAK-së) me sipërfaqe 30m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhine, banjo dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, nxemje qendrore.Komplet e mobiluar.

Çmimi: 180€.

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme