ID e Pronës : 11307

Me Qira 220€ - Banesa
40 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në lagjen Kodra e Diellit, (Përball Furra Qerimi 2), me sipërfaqe 40m2, kati 2-të. Banesa ka sallon më kuzhine , 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka nxemje më termokos, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 220€. I Negocjushëm

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme