ID e Pronës : 11071

Me Qira 250€ - Banesa
40 m2 2 Dhoma Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Ulpianë (përball Postës – Rr. Bulevardi Dëshmoret e Kombit) me sipërfaqe 40m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, shpajz banjo dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, nxemje qëndrore, me termokos. E përshtatshme për : Zyre, ordinance dhe vepromtari të ndryshme.

Çmimi: 250€.

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme