ID e Pronës : 9806

Me Qira 280€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në Dardani (afër Vives, Të Merdiani), me sipërfaqe 50m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhinë të ndar në trapezari, 1 dhomë gjumit,  banjo, dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar,  nxemje qendrore më termokos,  ka ujë 24H, ka parking rrugor.

Çmimi: 280€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme