ID e Pronës : 9676

Me Qira Na kontaktoni - Banesa

Ipet më qera banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (mrapa Postes te Vogell), me sipërfaqe 50m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor. Nxemje Qendrore.

Çmimi: 200€.

+383\ 44443349VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme