ID e Pronës : 12652

Me Qira 200€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra Diellit, (afër Furra Qerimi 2, Te standardi), me sipërfaqe 50m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhome gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon, korridor dhe garazhe. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, gjelbrim dhe kënd të lojrave për fëmi. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 200€.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme