ID e Pronës : 8228

Me Qira 230€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit  (Afër Eulexit), me sipërfaqe 50m2, kati 7-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Ka ujë 24H, parking rrugor , ka 2 ashensorë.

Ndertim i Ri

Çmimi: 230€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme