ID e Pronës : 7041

Me Qira 200€ - Banesa
54 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe të Bregu i Diellit (afër Ambullantes), me sipërfaqe 54m2, kati 5. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka parking rrugor, nxemje qendrore , ka ujë 24H.

Çmimi: 200€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme