ID e Pronës : 8084

Me Qira 190€ - Banesa
55 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Besi Regllazh, të Market Molla), me sipërfaqe 55m2, kati 7. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa eshtë komplet e mobiluar, ka ashensorë, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 190€.

+383/ 44278238(VIBER).

044278238

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme