ID e Pronës : 12067

Me Qira 200€ - Banesa
55 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen e Spitalit  (Afër Eulexit, Banesat e Avni Gjakoves), me sipërfaqe 55m2, kati 10-të.(me lift). Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensorë.

Çmimi: 200€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme