ID e Pronës : 10093

Me Qira 230€ - Banesa
56 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (afër rrethit të Royal Mall, rruga B), me sipërfaqe 56m2 kati 2-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa eshtë e gatshmë për banim, ka ujë 24H, 2 ashensorë, parking rrugor, pa mobilie. Banesa eshtë e përshtatshmë për banim ose për zyre.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 230€.

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme