ID e Pronës : 7886

Me Qira 250€ - Banesa
58 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabri (Emshir Te EXDC afër UBt-së), me sipërfaqe 58m2 kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka parking rrugor, ka ujë 24 H.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 250€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme