ID e Pronës : 9352

Me Qira 210€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë, (afër Deposë Berisha) me sipërfaqe 60m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka ashenosorë. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 210€.

+383/ 44278238 (VIBER).

044278238
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme