ID e Pronës : 9870

Me Qira 250€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona, (Afër Shkollës Gjergj Fishta), me sipërfaqe 60m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar,  ka ujë 24H, ka parking rrugor. Leshohet për familjar.

Çmimi: 250€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme