ID e Pronës : 7895

Me Qira 180€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit, ( Mbrapa Eulex-it), me sipërfaqe 60m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka parking rrugor,

Ndërtim i ri.
Çmimi: 180€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme