ID e Pronës : 8279

Me Qira 220€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabri (Të objekti i Fitores, afër Kullav të Arabve), me sipërfaqe 60m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar , ka parking rrugor, ujë 24H, ka ashensor.

Çmimi: 220€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme