ID e Pronës : 6827

Me Qira 300€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Muhaxherëve ( afër ambasadës Zvicrrane te Xhamia), me sipërfaqe 60m2, kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ujë 24H, 2 lifta, parking rrugor.

Çmimi: 300€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme